TUTTE
LIVE
CONCLUSE
PREFERITE
21:00
Spagna
- 21:00
Polonia
Finita
Portogallo
2-4 Finita
Germania
2
2
(1-2)
Finita
1
Ungheria
1
1-1 Finita
Francia
1
1
(1-0)
Finita
3
Argentina
3
1-0 Finita
Uruguay
1
1
(1-0)
01:00
Flamengo
- 01:00
Bragantino SP
Finita
Sandefjord
3-0 Finita
Viking FK
1
1
(1-0)
Finita
2
Gwangju
2
1-1 Finita
Seul
3
3
(0-1)
01:30
New York City
- 01:30
New England Revolution
01:30
Columbus SC
- 01:30
Chicago Fire
01:30
Toronto
- 01:30
Orlando City
01:30
Cincinnati
- 01:30
Colorado Rapids
Finita
2
New York Red Bulls
2
2-0 Finita
Nashville SC
(1-0)
Finita
4
Real Salt Lake
4
3-1 Finita
Vancouver Whitecaps
1
1
(1-0)
Finita
Sydney
2-1 Finita
Adelaide United
3
3
(2-0)
20:00
Boston River
- 20:00
Nacional
22:15
Montevideo Wanderers
- 22:15
Villa Espanola
Finita
2
Sud America
2
1-2 Finita
River Plate (Uru)
3
3
(1-0)
Finita
2
CA Progreso
2
0-0 Finita
Cerro Largo
4
4
(0-0)
Finita
4
Kuopion Palloseura
4
2-1 Finita
Honka
3
3
(0-1)
Finita
Yokohama
0-1 Finita
Tokyo
2
2
(0-1)
Finita
2
Avispa Fukuoka
2
1-2 Finita
Vissel Kobe
1
1
(1-1)
Finita
1
Sanfrecce Hiroshima
1
1-0 Finita
Kashiwa Reysol
1
1
(0-0)
Finita
1
Consadole Sapporo
1
2-0 Finita
Oita Trinita
1
1
(2-0)
21:00
US BISKRA
- 21:00
RC Relizane
21:00
Js Saoura
- 21:00
JSM Skikda
90'
Wa Tlemcen
3-1 90'
Olympique Medea
(0-0)
90'
1
NC Magra
1
1-0 90'
Usm Bel Abbès
1
1
(0-0)
Finita
1
Cr Belouizdad
1
1-0 Finita
PARADOU AC
2
2
(1-0)
Finita
1
Mc Oran
1
2-1 Finita
MC Alger
3
3
(1-0)
Posticipata
Usm Alger
- Posticipata
Js Kabylie
12'
Dinamo Minsk
0-0 12'
Bate Borisov
(0-0)
Finita
1
Torpedo Belaz
1
2-0 Finita
Sputnik Rechica
1
1
(2-0)
Finita
1
1
Gomel
1
1
2-0 Finita
Isloch
2
2
(2-0)
Finita
1
Vitebsk
1
0-0 Finita
Ruh Brest
3
3
(0-0)
11:00
FC Strani
- 11:00
Tj Sokol Lanzhot
13:00
Schwarz Weiss Bregenz
- 13:00
Austria Lustenau
14:00
Mjallby
- 14:00
Halmstads
16:00
FC Baltika Kaliningrad
- 16:00
UFA
16:00
SV SW Lieboch
- 16:00
SV Peggau II
16:00
ASV Sankt Martin An Der Raab
- 16:00
FC Minihof Liebenau
17:00
Pinkafeld
- 17:00
Hartberg
18:00
Wurmla
- 18:00
USV RAIKA PRESSBAUM
18:00
Bad Voslau
- 18:00
SC Wiener Viktoria
18:00
SV Drassmarkt
- 18:00
ASK JABING
18:00
Retz
- 18:00
FC Olympique Klosterneuburg 05
18:30
SV SCHATTENDORF
- 18:30
Bad Sauerbrunn
18:30
ASK Sankt Valentin
- 18:30
SKU Amstetten
19:00
USV Weindorf St. Anna am Aigen
- 19:00
Voitsberg
20:00
Buducnost Podgorica
- 20:00
Vllaznia Shkoder
72'
NK Zagora
2-3 72'
HNK Sibenico
(2-2)
90'
FK TSC Backa Topola
2-3 90'
FK Spartak Subotica
1
1
(1-2)
Finita
FC Baltika Kaliningrad
0-2 Finita
UFA
1
1
(0-0)
Finita
PFC Slavia Sofia
3-0 Finita
Marek Dupnica
1
1
1
1
(3-0)
Finita
FK Dukla Prague
2-0 Finita
Sparta Praga B
(0-0)
Finita
Tempo Overijse
0-5 Finita
Union Saint Gilloise
(0-2)
Finita
2
Malmo FF
2
2-0 Finita
Elfsborg
2
2
(1-0)
Finita
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
1-1 Finita
CFR Cluj
(1-0)
Finita
FC Juniors OO
0-5 Finita
Puskas Akademia FC
(0-4)
Finita
1
FK Motorlet Praga
1
1-4 Finita
FK Admira Prague
(0-2)
Finita
2
NS MURA
2
0-4 Finita
Dinamo Zagabria
1
1
(0-2)
Finita
1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1
2-1 Finita
Zemplin Michalovce
(0-0)
Finita
FK Slavoj Trebisov
1-5 Finita
FK Humenne
(0-0)
Finita
Osijek
4-0 Finita
NK Cepin
1
1
(3-0)
Finita
Spartak Trnava
4-0 Finita
Petrzalka
(2-0)
Finita
Admira Wacker
4-0 Finita
Horn
(2-0)
Rinviata
Djurgarden
- Rinviata
Kalmar FF
73'
Dinamo Tbilisi
2-0 73'
FC Lokomotivi Tbilisi
2
2
(1-0)
Finita
1
Saburtalo Tbilisi
1
4-0 Finita
FC Samtredia
3
3
(2-0)